ласкаво просимо !

Зв'яжіться Зі Mною

Telephone: (514) 435-0402
E-mail: victoria@novaktranslation.com

Послуги

Переклад офіціних документів
Переклад маркетингових матеріалів
Юридичний переклад
Переклад фінансових документів
Переклад сайтів
Усний переклад

FAQ

Ласкаво просимо до сайту Вашого сертифікованого перекладача!
Успішне майбутнє Вашого бізнесу, соціальная та суспільна інтеграція, спрощення офіційних та імміграційних процедур - це лише деякі з досягень, які, в нашому глобалізованому світі, залежать у великій мірі від якості перекладу.
Ви з впевненістю можете доручити виконання Вашого професійного та особистого проекту та покластися на якість послуг сертифікованого перекладача*, дійсного члена Спілки перекладачів Квебеку, члена Асоціації юридичних перекладачів.
Моїми клієнтами є судові установи, органи федеральної та національної влади, державні та національні організації, підприємства різних галузей торгівлі та виробництва, а також приватні особи. Співпраця з сертифікованим перекладачем* допоможе Вам запобігти подвійної оплати**, а також помилок, які можуть Вам дорого коштувати!
* Сертифіковані перекладачі, які належать до OTTIAQ (Ordre des traducteurs, terminologues et interprètes agréés du Québec - Спілка перекладачів Квебеку), зобов'язані дотримуватися кодексу етики та норм професійної поведінки, зокрема, вимог щодо порядку ведення документації та дотримання професійної таємниці. Сертифіковані перекладачі забезпечені страхуванням професійної відповідальності. Якість наданих сертифікованими перекладачами послуг та організація праці підлягають інспекції. Сертифіковані перекладачі приймають участь у різноманітних щорічних семінарах, що сприяє постійному вдосконаленню знань і навичок. Переклад офіційних документів, виконаний і завірений сертифікованим перекладачем, відповідає вимогам чинного законодавства Канади, Сполучених Штатів, Росії, України та ряду інших країн СНД та Євросоюзу.